Karykatury

Karykatura od znanego karykaturzysty

1. Ze zdjęć na prezent

karykatury-1
Wykonuję karykatury portretowe zabawne scenki, których bohaterami są konkretne osoby. Zwykle cz-biała kreska (grafika) ewentualnie w kolorze. Jedna osoba na planszy lub pracochłonne plansze wieloosobowe. Na życzenie nie scenka, ale sama twarz. Dla firm, instytucji i osób prywatnych. Realizacja na uzgodniony termin, wysyłka w dowolne miejsce Polski i świata. Uczulam na aktualność zdjęć i ich jakość (rozdzielczość), bo od tego zależy dobry efekt i podobieństwo. Koncepcja każdej planszy jest unikatowa i uzgadniana telefonicznie z klientem. Jeśli szukasz tanich i niskiej jakości karykatur – niestety nie pomogę. Tu więcej

2. Rysunek na prezent

Jeśli nie masz zdjęć osoby albo szukasz czegoś wyjątkowego na prezent – możliwość stworzenia specjalnego rysunku humorystycznego na uzgodniony temat. Może to być np. miły i niezobowiązujący prezent pomiędzy szefami dwóch firm. Oryginał narysowany kreską Sadurskiego i oczywiście jak zwykle podpisany!

3. Karykatury na żywo

karykatury-2

Uczestniczę w imprezach zamkniętych, rysując pozowane karykatury uczestników spotkania. Firmowe eventy, kongresy, szkolenia, imprezy integracyjne, targi branżowe, bale, itp. Robię to w błyskawicznym tempie, dlatego niektóre media piszą, że jestem „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Dojazd w dowolne miejsce Polski. Faktura VAT. Umowa, zaliczka, szczegóły do uzgodnienia telefonicznie. Aby otrzymać wstępną wycenę, prześlij: data, miejsce i rodzaj imprezy, liczba gości, ilość godzin przez ile będę potrzebny na miejscu. Uwaga, szereg terminów zawsze mam zajętych, więc zapytanie kieruj możliwie wcześnie. Nie odpowiadam na pytania anonimowe. Tu więcej

karykatury-3
karykatury-3

Duża impreza, z odpowiednim budżetem? Zorganizuję większą grupę doświadczonych karykaturzystów.

Rysuję też na imprezach (np. targowych) poza Polską.

Jest możliwość zorganizowania wystawy rysunków humorystycznych w Polsce i innych krajach, którą otworzę osobiście (szczegóły do uzgodnienia).

Prowadzę wesołe warsztaty karykatury, połączone z pokazem rysowania i spotkaniem autorskim. Liczba osób i miejsce do uzgodnienia.